Antalya Mutfak Sanatları Akademisi Hakkımızda

Mutfak Akademisi Bizi Tanıyın

Otelcilik ve yeme-içme sektörüne uluslararası kalitede teori ve uygulamalı eğitim almış kişiler yetiştirerek, mevcut iş gücüne katkı sağlamaktayız.

Öğrencilerimize çok uluslu ve çok kültürlü bir ortam sunarak sürekli gelişen ve büyüyen otelcilik, yeme-içme sektörünün profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışını ANALİZ MUTFAK AKADEMİSİ, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla daha üst seviyelere taşımak ana hedefimiz.

aşçılık-kursu

Vizyonumuz

Birlikte Yönetme anlayışını geliştiren, Bilgi Çağının gerektirdiği bilgi, beceri, değer ve teknolojinin etkin kullanımını sağlayarak, birimleri  arasında iletişimi güçlü bir kurum olmak.

Öğrenci ve kursiyerlerin temel farklılıklarına ve özelliklerine göre eğitim alabilecekleri, çağın gereklerine uygun kurumların açılmasına ve kurum, veli, öğretmen işbirliğini en üst noktaya çekecek, önder ve örnek bir kurum olmak.

Değişime açık, güçlü bir kültüre ve hizmet anlayışına sahip, bir kurum olmaktır.

Öğrenen ve kendini sürekli yenileyen, kursiyer ve öğrencilerin bilgi,beceri ve mesleki alışkanlık kazanmalarını sağlayan kurum olmak.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, her bireyin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olan, paylaşımcı, dinamik ve üretken bir mesleki yeterlilik kurumu olmak.

Misyonumuz

Çağın gereksinimlerine uygun bir hizmet sunarak, yöneticileri, öğretmenleri ve diğer çalışanları değişim ve gelişim sürecine inanmalarını sağlayarak, çalışanları çözümün bir parçası haline getirmek.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan ve pozitif düşünen bireyleri, bilgiye ulaşma yollarını öğreterek yetiştirmektir.

Biz, değişen dünyada ilgi, yetenek ve değerlerini bilerek, var olan potansiyelini hedefine ulaşmada kullanabilen, problem çözme becerisine sahip, duygu, düşünce davranış bakımından tutarlı,  beden, zihin, ruh ve sosyal bakımdan sağlıklı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, kendine yetebilen bireyler yetiştirmek.

Öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkına varabilecekleri ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanabilecekleri eğitsel ve sosyal ortamlar sunmak.

Mesleki yeterlilik olarak, bizler öğrencilerin ve kursiyerlerin öğrenmelerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, milli,ahlaki ve insani değerleri tanıyarak benimsemelerine ortam hazırlamak

Kayıt İçin Bize Ulaşın

Antalya Aşçılık Akademisine kayıt için bizi arayın, bize yazın yada okulumuzu ziyaret edin. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eğitimlerimiz hakında bilgi almak veya kayıt olmak için (0242) 241 00 55 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.